Vítejte na webu Kanvik s.r.o.

Pomůžeme Vám dosáhnout Vašeho snu o bydlení.

20 LET ZKUŠENOSTÍ

Stavíme a rekonstruujeme pro náročné. Témeř 20 let zkušeností mluví samo za sebe. 

Splníme Vaše přání o bydlení.

CO DĚLÁME?

Kompletní rekonstrukční služby na klíč

Pokud plánujete rekonstrukci koupelny, kuchyně, nebo celého bytu / domu, jsme Vám plně k dispozici. Plánujeme spolu s Vámi každičký detail.

Úklidové služby menších i větších prostor

K rekonstrukci patří patřičný úklid, který je nedílnou součástí našich služeb. Pokud potřebujete úklidové služby mimo rekonstrukci, kontaktujte nás.

PROČ MY?

Důkladná příprava před započetím prací

Na začátku Vám proto zdarma vypracujeme rozpočet stavebních prací a zodpovíme všechny Vaše dotazy týkajících se prováděných prací.

Záruka na práci 36 měsíců

Za veškeré provedené stavební práce ručíme a přebíráme za ně plnou zodpovědnost. Proto nabízíme skutečnou jistotu a kvalitně odvedenou práci.

Zjistěte o nás více

ZKUŠENOSTI A ODBORNOST

Za tu dobu jsme při rekonstrukcích bytů došli k dokonalosti. Jsme tým, který svou práci bere velmi osobně, a jsme rádi, že se Vám naše práce líbí. Naši řemeslníci jsou špička ve svém oboru. Od obkladačů, elektrikářů, podlahářů, sádrokartonářů přes instalatéry a montážníky nábytku. Naši řemeslníci se vždy těší, když je před ně postaven nějaký netradiční úkol, který vyžaduje zapojení nejen rukou, ale i jejich invence.

PÁR SLOV MAJITELE

Již od samotného začátku podnikání si zakládáme na kvalitně odvedené práci. Spokojenost klientů je u nás vždy na prvním místě a veškeré požadavky se snažíme splnit do naprosté spokojenosti. Nikdy od nás neuslyšíte, že něco nejde. I velmi netradiční nápady bereme jako výzvu a ne jako problém. Jsme schopni realizovat Vaše sny a nápady a jsme na to velmi pyšní. S námi nemáte problém s rekonstrukcí, s námi prostě rekonstruujet.

 

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI PRÁCI

STAVBY NA KLÍČ

Na celou rekonstrukci vám stačí jeden dodavatel. Od bourání až po úklid.

Kontaktujte nás

+420604922900

Schůzky pouze po předchozí domluvě.